top of page

Міжкластерна конференція "Регіональні кластерні ініціативи"

Оновлено: 9 січ.

Розмаїтість представлених галузей та експертів на конференції створила плідне середовище для обговорення та формування ідей щодо розвитку регіональної економіки

Відбувся потужний обмін досвідом на міжкластерній конференції "Регіональні кластерні ініціативи" 23 жовтня у Вінниці. Більше 70 учасників відвідали захід офлайн та онлайн.


Під час першої панелі "Успішні практики регіонів" експерти ділилися досвідом та практичними рішеннями у створенні та розвитку кластерів. Зокрема, обговорювалися успішні практики регіонів, роль кластерів у стратегії відновлення та міжгалузевої кооперації.

Друга панель конференції "Кластери у відбудові економіки" висвітлювала питання стратегії відновлення регіонів. Виступили представники різних галузей та кластерів, доповідаючи про свій внесок у розвиток регіональної економіки.

Під час третьої панелі "Трансформація галузей" розглянули різні аспекти трансформації галузей в сучасному світі, обговорюючи переваги і виклики цього процесу. Всі підкреслили важливість співпраці та синергії галузевих гравців для досягнення спільних цілей на одній території. В цій синергії повинні приймати участь представники бізнесу, державних структур, наукових установ, та громадських організацій - тільки тоді буде найкращий результат.

Завершилася конференція відвідуванням виробничих потужностей компанії KNESS. KNESS - це міжнародна група компаній народжена в Україні, яка розробляє технології та втілює проекти відновлюваної і традиційної енергетики.

Важливою подією стало підписання меморандуму про розвиток екосистеми інноваційно-технологічного парку «Кристал», задля спільного зростання технологічної індустрії у Вінниці та інноваційної економіки в області

Захід проводили «Український кластерний альянс» разом із Вінницьким Кластер приладобудування та автоматизації у межах програми міжнародної співпраці #EU4Business за фінансування ЄС та уряду Німеччини.


26 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page