top of page

25 серпня відбулися чергові Загальні збори учасників кластеру

На ці збори було запрошено представників освітньої спільноти Харкова та Вінниці


25 серпня відбулися чергові Загальні Збори кластеру, на які було запрошено представників освітньої спільноти Харкова та Вінниці з метою обміну досвідом у впровадженні методик дуальної освіти.

Як налагодити взаємодію університетів із промисловими підприємствами задля підвищення цінності випусників ЗВО? Директор Харківського кластеру ІАМ, ректор Харківського технологічного університету “IT STEP” В. Зайцев у своїй презентації дав розгорнуту відповідь на це ключове питання та на прикладі Харківських машинобудівних компаній показав, як шляхом збільшення практичної складової навчання у реальному індустріальному середовищі зростають активи компаній завдяки переходу на нові технології.

Найбільший інтерес у співробітників Вінницького національного технічного університету викликала інформація про фінансові механізми стимулювання викладачів, які залучаються до інноваційної форми навчання.

Підприємства Вінницького кластеру приладобудування та автоматизації підтримали проект і готові до його масштабування у Вінницькому регіоні разом з науково-індустріальною спільнотою Харківщини.

22 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page