top of page

МОН та Фонд розвитку інновацій відновлюють проведення Scince&Business STARTUP HACKATHON

Оновлено: 9 черв. 2022 р.

Sсience&Business StartupHackathon є продовженням серії Sсience&Business, його проводять з метою розвитку проєктів, що спрямовані на післявоєнне відновлення України

Автор фото - Фонд розвитку інновацій

З 27 червня по 2 липня 2022 року пройде інтенсивний онлайн-хакатон для науковців, стартапів та підприємців як з інноваційними ідеями, так і з існуючими двосторонніми інноваційними проектами. Програми заходу включають інтенсивний хакатон із залученням найкращих іноземних та українських експертів, а також особисте наставництво, підготовку пітчу тощо.


До участі у заході запрошуємо науковців з інноваційними пропозиціями, технологічними продуктами, модернізованими послугами або бізнес-моделями, які мають інноваційні рішення для повоєнного відновлення України та прагнуть отримати новий досвід, знання та навички у провідних сферах діяльності стартапів для комерціалізації своїх напрацювань

Головним критерієм відбору ініціатив є вплив на відновлення України за такими напрямами:

  • безпека;

  • гуманітарна та соціальна підтримка;

  • інноваційна медицина;

  • відновлення економіки, підтримка SME;

  • освіта;

  • відбудова інфраструктури;

  • культура.


Взяти участь в Sсience&Business Startup Hackathon free of charge можна за умови попередньої реєстрації та проходження відбору до 20 червня 2022 включно.


Хакатон триватиме 6 днів (27 червня – 02 липня 2022) та міститиме 5 вузькогалузевих сесій з Маркетингу, Продажів, Фінансів, Формування команди, Стратегії.


Джерело: дізнатися умови проведеня хакатонів та заповнити заявку для участі можна на сайті

4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page