top of page

Конференція Clusters Meet Regions в Кракові (Польща)

Оновлено: 5 січ.

Представниці кластеру Надія Карплюк та Вікторія Колісник у складі української делегації від УКА відвідали #ClustersMeetRegions 11-12 грудня у Кракові, ПольщаЗосереджуючись на аерокосмічних технологіях, концепції Smart Cities, lifescience та можливостях фінансування, захід у Кракові був 14-м у серії #ClustersMeetRegions та спрямований на сприяння впровадженню передових практик, коли кластери відіграють активну роль у регіональній економіці та є рушійною силою економічного зростання, а також створювати та сприяти співпраці між кластерами та регіональними зацікавленими сторонами для промислового розвитку регіонів.

Першого дня подія була насичена надихаючими лекціями та панельними дискусіями:

  •  Перспективи використання аерокосмічної галузі для регіонального розвитку

  •  Дослідження Nexus: космічні технології, соціальні перспективи та застосування в повсякденному житті

  • Проект NEREUS та SATSDIFACTION: співпраця для регіонального розвитку

  •  Космічний Краків – розумні міста

  •  Розумні території – як долучитися до ініціативи NEB

  •  Концепція Smart City у кластерній співпраці

Другого дня делегація відвідала ASTOR Innovation Room - простір, де демонструються новітні технології та рішення Industry 4.0.

Делегація від УКА відвідала конференцію в Кракові в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

2 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page